SEO konzultace Ústí nad Labem

Nenechte svůj web stagnovat a dostaňte ho na přední pozice ve vyhledávání. Nevíte jak? Nevadí, nikdo učený z nebe nespadl. Nabízím SEO konzultace v Ústí nad Labem a jeho okolí.

Pravdou je, že spousta podnikatelů v online světě, si udělá webové stránky, vloží peníze do grafiky webu a pak se diví, že na web nikdo nechodí. Ať už máte e-shop s jedním produktem nebo 5000 produkty, každý web, pokud je správně optimalizovaný, může být také úspěšný.

Konkrétní příklad z praxe aneb jak navýšit pozice klíčových slov za 1 měsíc

Měla jsem klienta, který mi dal 1 měsíc na to, abych zvedla jeho organickou návštěvnost. Vzhledem k tomu, že většinou krátkodobé spolupráce neberu a už vůbec co se týče obsahové optimalizace, tak jsem i tuto nejprve odmítla. Klient mi ovšem poslal odkaz na e-shop, abych se podívala, jak si aktuálně vede, a ještě si spolupráci rozmyslela.

Když jsem se na e-shop podívala více detailně, bylo zřejmé, že má fakt výborně našlápnuto a stačí jen trochu k tomu, aby i v organice za pomoci klíčových slov vynikl, a tak jsem spolupráci přijala.

Výsledky po měsíci konkrétně po 42 hodinách práce

Organická návštěvnost se navýšila o 75 %

Obrat z organické návštěvnosti se zvedl o 132 %

Transakce se zvedly o 142 %

Sledovat navýšení pozic a skoky u klíčových slov se kterými jsem na webu pracovala bylo vážně příjemné. Navíc spolupráce byla i časově omezená, tedy nevěnovala jsem práci kompletně celý měsíc. Spolupráci jsme samozřejmě prodloužili i na další měsíc a e-shopu se skvěle daří.

Tohle je ovšem jeden příklad z 50. Klient SEO okrajově znal, tedy částečně byl e-shop již optimalizovaný, a to je vždy velká výhoda a úleva pro každého SEO experta. Navíc měl již dvouletou historii, načítání stránek naprosto bezkonkurenční a po obsahové stránce stačilo upravit nebo vytvořit popisky, prolinkovat a upravit logiku klíčových slov a obsazenost na e-shopu.

Kvalitní copywriting se vyplatí

Je fajn mít na e-shopu texty, ale není text jako text. Spousta začínajících e-shopařů na tom pohoří. Texty je pak vyjdou mnohem dráž, než kdyby si hned na začátku zaplatili SEO copywritera, který ví, jak s klíčovými slovy pracovat a podle toho tvořit texty – přečtěte si článek, jak napsat kvalitní SEO popisky pro e-shop.

Proč si brát „drahého“ copíka?

Jeden můj kamarád se mě kdysi zeptal “Proč si brát “drahého” copíka, když to jsou jen texty?” Já jsem mu odvětila, “Proč si nakupuješ značkové hadry, když to jsou jen hadry?”

„Stejně jako oblečení i texty tvoří tvoje image. Ty, když si vezmeš tepláky a mikinu na schůzku, tak asi slavit úspěch taky nebudeš. Teda pokud nejsi trenér jógy. Optimalizace textu slouží zase pro vyhledavače. I na ty bys měl chtít udělat dojem, aby tě tvým potenciálním klientům chtěli ukázat.“

Pokud se ptáte na stejnou otázku, snad jsem vám dostatečně odpověděla. A zda máte ještě nějaké dotazy, klidně napište a domluvíme si SEO konzultaci.

SEO konzultace v Ústí nad Labem

Pomozte svému e-shopu/webu/blogu/vyrůst a nechte si poradit od odborníka. E-shop v organice (Google, Seznam atd.) sám neporoste. Pravdou je, že se jedná o spoustu práce, která se vám ovšem v budoucnu vrátí zpět.

  • Nabízím komplexní poradenství ohledně optimalizace webů po obsahové stránce a nejen to.
  • Podle vašeho oboru podnikání se podíváme také na to, jak i z jiných zdrojů k vám přivést nové zákazníky.
  • Probereme možnosti a nejlepší online SEO aktivity, které můžete okamžitě začít zapracovávat do praxe.
  • Konzultaci ukončuji sepsáním všech doporučených aktivit.
  • Pokud s tím budete chtít pomoc, ráda se o obsahovou část postarám.

Cena za hodinu konzultace

  • 500 Kč/online
  • 1200 Kč/ osobní schůzka

 

Zjistěte, jak se se mnou pracuje – REFERENCE