Marie Füsselová – SEO copywriter

o mně - Marie Füsselová SEO a copywriting

Proč zrovna SEO copywriter?

Před pár lety mě napadlo vytvořit si blog a zjistit, jak funguje vlastně online marketing. Tak jsem se přihlásila na školení a pro mě dřív nezajímavé sociální sítě a internet se mi najednou začaly jevit jako velmi zajímavé prostředky pro propagaci, dá se říct, že téměř čehokoliv.

Proč SEO copywriter a obsahový marketing?

Absolvovala jsem školení online marketingu (SEO, Google Adwords, Sklik atd.) a získala platný certifikát (primakurzy.cz).

Nejvíce mě zaujalo SEO a FB kampaně, a tak jsem se tomu začala věnovat.

Postupem času zjistíte, že pro váš web je jeho úprava po SEO stránce ten nejlevnější způsob, jak získat nové návštěvníky webu a zároveň si můžete být jisti, že vložené náklady se vám v dlouhodobém měřítku vrátí několikanásobně.

Zároveň je také pravda, že SEO je běh na dlouhou trať, je potřeba stále budovat nové kvalitní odkazy, Google vymýšlí nové věci a nikdy nevíte s čím opět přijde, takže je to opravdu výzva.

Nicméně SEO jako takové je sice v ČR známé, ale ne moc oblíbené, a to, protože nefunguje ihned. Chvilku trvá, než vyhledavače zaznamenají změnu, a to nikdo bohužel neovlivní. Seznam je v indexování oproti Googlu řekněme ne moc rychlý, a tak pokud chcete, aby váš web před Vánoci prosperoval, začněte s optimalizací co nejdříve.

Na druhou stranu, pokud víte jak na SEO a jaký obsah a jak ho tvořit, aby si ho vyhledavače, a především čtenáři oblíbili, pak máte vyhráno. A to je na tom to nejlepší. Konkurence v online světě roste každým dnem. Nepotřebujete velký marketingový tým k tomu, aby váš web byl na internetu vidět a získal si důvěru návštěvníků.

Jestliže víte, jak docílit první pozice ve vyhledavači a ve správný čas si ji i udržet, bez nákladů získáte zajímavé výnosy – věřte mi, mluvím ze zkušenosti. A to je na tom ta výzva. Ve správný čas být na správném (ideálně prvním) místě. 😊

Moje aktuální projekty

Aktuálně (nepočítám tento web) si vedu své dva projekty.

 1. partnerský webkurzyazazitkyonline.cz Návštěvnost webu je cca 5,400  unikátních uživatelů/měsíc. Obsah se zobrazuje na předních pozicích ve výsledcích vyhledaváčů Google a Seznam. Web je založen na affiliate spolupráci.
 2. osobní blogstrcprstskrzprd.cz (název byl volen ještě před školením online marketingu a bohužel ne moc vhodně, jsem si toho vědoma, ale vzhledem k tomu, že se jedná o můj osobní blog, o který se starám pouze ve chvílích volna, mohu hrdě dodat, že k dnešnímu dni ho organicky měsíčně navštěvuje cca 2 500 tis. unikátních návštěvníků a hledají inspiraci na výlety nebo jak si doma udělat chipsy).
 3. tipy na výlety v České republice, recenze atd. – https://vylety-po-ceske-republice.cz/ (Nový web)

Aktuální externí spolupráce

Dnes spolupracuji s několika klienty a pomáhám jim s obsahem pro jejich webové stránky, e-shopy či magazíny. Píši popisky k produktům, články, upravuji weby po stránce SEO, tvořím webové stránky pro menší podnikatele.

 

Zjistěte, jak o mně mluví klienti

Co u mě získáte?

 • Individuální přístup
 • Nižší ceny než u agentury
 • Zodpovědný přístup – dodržení termínů, rychlá komunikace
 • Přizpůsobení se vaší cílové skupině a nastavení správné komunikace
 • Kontaktní osobu (mě) a nikdy nebudete muset mluvit a vysvětlovat vaše požadavky někomu jinému.
 • Konzultace dle domluvy a počet nechám na vás.
 • Samostatnost, preciznost a profesionalitu.
 • Spolupráci a možnost objednat si také natočení profesionálního videa
 • Obsah, který vaši čtenáři budou milovat

 

Vyberte si, co potřebujete zde

 

Obsah webu a uživatelská přívětivost webu je to nejdůležitější, co mu můžete dát. Já vám s tím ráda pomohu, stačí jen napsat a já se vám ozvu, jak jen to bude možné.

Napište mi

Budu se těšit na spolupráci!

Marie Füsselová